Ledri dhe Sara sjellin imazhin më të ëmbël bashke me vajzën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ledri dhe Sara sjellin imazhin më të ëmbël bashke me vajzën

21:10 | 12 Janar 2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, Sara ka publikuar foton më të ëmbël bashkë me Ledrin dhe vajzën./ORAinfo/

Komento: