Leganes – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leganes – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

20:09 | 15 Prill 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Leganes dhe Real Madridit, e për këtë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Leganes dhe Real Madrid do të përballen në kuadër të javës së 32-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”.

Real Madrid në këtë ndeshje do të jetë pa, Courtois, Kroos, Ramos, Vinicius, që janë të lënduar, ndërsa Zinedine Zidane e ka lënë jashtë Brahim Diazin, Mariano Diazin, dhe Sergio Reguilon.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Leganes:Cuellar, Nyom, Bustinza, Omeruo, Siovas, Silva, Rubén Perez, Vesga, Eraso, Braithëaite dhe Carrillo.

Real Madrid:Keylor, Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo, Modric, Casemiro, Fede Valverde, Isco, Asensio dhe Benzema.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!