Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te Milani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te Milani

17:29 | 13 Shkurt 2019

Gjiganti italian Milani është vizituar nga një delegacion legjendash.

Qendra stërvitore e Milanit është viztuar nga një delegacion “legjendash”.

Në “Milanello” gjatë ditës së sotme stërvitjet janë ndjekur nga ish-futbollistët e skuadrës kuq e zi, Ambrosini, Pirlo dhe Oddo.

Ata aty takuan shokët e skuadrës si Gattuso, Maldini dhe Leonardo që së bashku ishin protagonist në triumfin e Ligës së Kampionëve në vitin 2007.

Ish-futbollistët e Milanit në qendrën stërvitore u takuan me futbollistët për t’iu dhënë kurajo.

Komento: