Leicester City-Manchester United, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leicester City-Manchester United, publikohen formacionet zyrtare

14:21 | 03 Shkurt 2019

Leicester city dhe Manchester United so të takohen në ndeshjen e javës së 25-të në Premierligën angleze.
Premierligë.

Manchester United kërkon fitoren pasi duhet të mbajë hapin me Chelsea, në luftën për top katërshen, shkruan lajmi.net.

Leicester në anën tjetër do të provojnë të marrin tjetër rezultat pozitiv me skuadrat e top 6-ës, pas barazimit me Liverpool.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave, për ndeshjen që fillon në ora 15:05.

Leicester:

Man Utd:

Komento: