Lëndoheb gjashtë përsona nga një aksident në Drenoc të Klinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lëndoheb gjashtë përsona nga një aksident në Drenoc të Klinës

19:27 | 16 Nëntor 2022

Gjashtë persona të lënduar nga një aksident në Drenoc të Klinës.

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore, pas një aksidenti mes një veture dhe një kombi, në fshatin Drenoc të Klinës.

Në përgjigjen e policisë për Klankosova.tv, thuhet se të lënduarit janë dërguar në spitalin rajonal të Pejës për tretman mjekësor.

Aksidenti ka ndodhur rreth orë 17:20.

Komento: