Leonardo dëshiron përfundimisht këtë futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo dëshiron përfundimisht këtë futbollist

18:39 | 25 Dhjetor 2018

Sipas verifikimeve të bëra ekskluzivisht nga Calciomercato.com, shifra reale për shpengimin e Tiemoue Bakayoko nga Chelsea është 38 milionë euro përcjell ORAinfo.

Milan dhe Leonardo po kërkojnë të marrin një zbritje për blerjen e mesfushorit nga Anglia, pasi ai ka qenë mbresëlënës në Serie A.

Tiemoue Bakayoko mund të qëndrojë në Itali në vend që të kthehet në Chelsea. AC Milan dëshiron të bëjë lëvizjen e tij të huazimit të përhershëm.

Në fillim të edicionit ai nuk la përshtypje të mirë, por me kalimin e ndeshjeve ai u mundua që të i përshtatej mirë rossoneëve./ORAinfo/

Komento: