Leonardo dështon ta transferojë yllin e madh te Milano – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo dështon ta transferojë yllin e madh te Milano

16:15 | 29 Janar 2019

Transferimi i propozuar i Gerard Deulofeu në Milano nuk do të realizohet pasi Watford tërhoqi lojtarin nga tregu.

Milan po punonte për një marrëveshje për të rikthyer Deulofeu, por doli që Watford i dha Rossonerëve deri të martën për të ofruar 25 milionë euro para për spanjollin përcjell ORAinfo.

Burime të shumëfishta, përfshirë faqen e internetit të Gianluca Di Marzio dhe Calciomercato.com, tani raportojnë se ish sulmuesi i Barcelonës nuk është më në shitje./ORAinfo/

Komento: