Leonardo ëndërron ta transferojë këtë yll në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo ëndërron ta transferojë këtë yll në “San Siro”

23:07 | 11 Janar 2019

Sipas Tuttosport, AC Milan janë të vendosur të mbajnë Gonzalo Higuain në klub.

Pyetja mund të ndryshojë, megjithatë, nëse argjentinasi kërkoi publikisht një transferim te Chelsea, por sot, kjo nuk duket të jetë një skenar i mundshëm përcjell ORAinfo.

Megjithatë, nëse kjo ndodh në javën e ardhshme, Milan do të shkojë në një gjueti për profilet e nivelit ndërkombëtar për të zëvendësuar argjentinasin.

Një emër është ai i Alvaro Morata dhe një tjetër Karim Benzema i cili, megjithatë, nuk duket se ka gjasa të lëvizë këtë muaj.

Por ëndrra e vërtetë për Leonardo dhe Maldini është Anthony Martial nga Manchester United, përkundër faktit se edhe në këtë rast duket e pamundur që Devilët e Kuq do ta lënë xhevahirin e tyre në janar./ORAinfo/

Komento: