Leonardo i ‘hakmerret’ Milanit nga PSG-ja, po ia merr yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonardo i ‘hakmerret’ Milanit nga PSG-ja, po ia merr yllin e madh

10:58 | 13 Qershor 2019

Leonardo së shpejti do të kthehet zyrtarisht te PSG dhe është gati të ndihmojë klubin francez me një treg të madh transferimi.

Njoftimi zyrtar nuk ka ardhur ende por, siç raportohet nga Le10sport, braziliani është tashmë i gatshëm të punojë në një seri emrash të mëdha, përcjell ORAinfo.

Leonardo me të marr punën ne PSG, pritet ta ‘godet’ Milanin, pasi që ai pritet të bëjë ofertë zyrtare për transferimin e Donnarumas.

Në listën e tij është edhe Matthijs de Ligt, si dhe Coutinho i Barcelonës.

Një tjetër emër është Sergei Milinkoviç-Saviç, të cilin Leonardo e admiron shumë dhe është e gatshme të shpenzojë 100 milionë dollarë për të marrë shërbimet e lojtarit serb të Lazios. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!