Leonardo jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo jep lajmin e madh

13:19 | 30 Janar 2019

AC Milan ende janë në kërkim për të përforcuar fazën e sulmit.

Menaxheri i Rossonerëve nuk ka humbur shpresën për të sjellë një lojtar tjetër në këto orë të fundit të tregut të janarit dhe të vazhdojë të punojë për këtë çështje përcjell ORAinfo.

Yannick Ferreira Carrasco duket të jetë një hipotezë e largët për momentin, ndërsa lëvizjet për Deulofeu dhe Bergwijn janë të ndërlikuara, me hipoteza të Sarr, Groenveld ose Osimhen ende gjallë, por ka edhe diçka.

Sipas Corriere dello Sport, ekziston mundësia që Milan të punojë në një ‘ futbollist X’, një profil i mbajtur sekret deri më tani dhe që sipas disave, do të ishte emri në krye të listës që nga fillimi. Por numërimi po mbaron dhe sot do të jetë një ditë vendimtare./ORAinfo/

Komento: