Leonardo me këtë veprim jep sinjale se po largohet nga Milani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonardo me këtë veprim jep sinjale se po largohet nga Milani

16:18 | 15 Maj 2019

Drejtori sportiv i Milanit ka anulluar të gjitha postimet e tij të mediave sociale këtë pasdite.

Braziliani ka lënë vetëm një post të Instagram-it të ndarë në vitin 2017: një foto që e tregon atë të festojë një gol me fanellën e Brazilit në numrin 10.

Leonardo është në prag të një sezoni që ka pasur shumë ngritje dhe rënie.

Calciomercato raportuar më parë sot, klubi është duke konsideruar punësimin e drejtorit të Lazios Igli Tare për sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë që Leonardo ka anuluar të gjitha aktivitetet e tij të mediave sociale. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!