Leonardo “mposhti” PSG, e rrëmbeu yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo “mposhti” PSG, e rrëmbeu yllin e madh

10:50 | 06 Shkurt 2019

Tetorin e kaluar, AC Milan mundi konkurrencën e disa klubeve për të siguruar shërbimet e Lucas Paqueta.

Siç është raportuar nga edicioni i sotëm i Tuttosport, konkurrenti më i madh i Rossonerëve ishte PSG përcjell ORAinfi.

Në ato ditë, drejtori sportiv i klubit Henrique u zhvendos për lojtarin, por ka provuar të ulte kërkesën e Flamengos, ndërkohë që kishte të bënte me përqindjen që ishte për shkak të agjentit të lojtarit dhe lojtarit.

Ndërkohë, Rossonerët dhe në veçanti Leonardo vepruan në një mënyrë shumë më të shpejtë dhe e mbyllën marrëveshjen për të nënshkruar mesfushorin e ri brazilian./ORAinfo/

Komento: