Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro”” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro””

21:41 | 12 Shkurt 2019

AC Milan synoi të nënshkruajë një futbollisti të krahut të majtë gjatë tregut të transferimit të janarit, por përfundimisht, nuk u gjet asnjë i përshtatshëm dhe i disponueshëm që do të kishte ‘bërë kërcim në cilësi’, siç u citua vetë Gennaro Gattuso përcjell ORAinfo.

Megjithatë, menaxhimi i Rossonerëve vazhdon punën e tyre në këtë front për të ardhmen.

Sipas La Repubblica, së bashku me Allan Saint-Maximin nga Nice, Leonardo gjithashtu ka shtuar Richarlison nga Everton në listën e tyre të ngushtë./ORAinfo/

Komento: