Leonardo nuk do ta shohë me sy këtë futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo nuk do ta shohë me sy këtë futbollist

19:43 | 25 Janar 2019

Drejtori sportiv i klubit Leonardo mori pjesë në konferencën për shtyp.

Braziliani shpjegoi përse Piatek, nënshkrimi i ri, është i rëndësishëm për Milanin, përcjell ORAinfo.

“Ai shënoi 13 gola në 19 ndeshje. Ai tregoi cilësitë e tij dhe kishim një shans për ta nënshkruar atë, nuk ishte e vështirë. Ai e njeh shumë mirë futbollin dhe ligën tonë “.

“IBRA DHE FABREGAS – “Nënshkrimet e tyre nuk u bllokuan nga politikat tona. Vetëm situata dhe vendime ishin që u ndanë nga të gjithë në klub “.

HIGUAIN – “Nuk po vërehet sot. Nuk dua të ia dijë, Ai e bëri zgjedhjen e tij. Tani ai nuk është më këtu. Piatek është këtu, le të flasim për të “, ka thënë Leonardo./ORAinfo/

Komento: