Leonardo përgatitë listën, ja kush mund të zbarkojë në janar në “San Siro”

11:28 | 12 Dhjetor 2018

Fabio Quagliarella, është një nga sulmuesit që AC Milan kanë qenë duke monitoruar për në janar.

Sipas Tuttosport, megjithatë, ish-ylli i Italisë nuk është i vetmi futbollist që është në radarin e gjigantëve të Serie A përcjell ORAinfo.

Rossonerët po ashtu kanë vendosur edhe pamjet e tyre në Kouamé (Genoa), Muriel (Sevilla), Gameiro (Valencia), Batshuayi (në hua në Valencia, por sipas kontratës me Chelsean), Origi dhe Sturridge (Liverpool).

Gjigandët e Serie A po presin të dinë vendimin e UEFA-s për shkelje të Lojërave Financiare Financiare.
Pas kësaj ata do të bëjnë një përpjekje për të nënshkruar një nga këta sulmues./ORAinfo/

Komento: