Leonardo po “çmendet” pas këtij futbollisti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo po “çmendet” pas këtij futbollisti

23:59 | 01 Shkurt 2019

Agjenti francez, Christophe Hutteau foli për Eurosportit rreth interesimit të Milanit për yllin francez të Nice, Allan Saint-Maximin, të cilin rossonerët vlerësonin si një shtesë potenciale në fazën e sulmit tashmë të forcuar përcjell ORAinfo.

“Shuma e kërkuar nga Nice ishte 35 milionë euro, Leonardo e vlerëson shumë, e kam pasur menaxherin e Rossonerëve në telefon në orët e fundit të dritares dhe mund ta konfirmoj interesin e tij në Saint-Maximin, por Nice nuk dëshiron për ta shitur atë “.

Këto ishin fjalët e Hutteau, pasi ai konfirmoi interesimin e Milanit në Saint-Maximin, duke sugjeruar se klubi Milanian mund të kthehej për të në verë – me një ofertë më të madhe për të provokuar Nice./ORAinfo/

Komento: