Leonardo po e shet yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo po e shet yllin e madh

16:30 | 02 Shkurt 2019

Mesfushori i Milanit, Hakan Calhanoglu thuhet se ka 3 muaj për të ruajtur karrierën e tij te rossonerët, pavarësisht se Rino Gattuso dëshiron që klubi ta mbajë atë.

Thuhet se Leipzig ishin afër nënshkrimit të mesfushorit turk dhe Leonardo ishte afër shitjes së tij, por Rino Gattuso siguroi se ai qëndronte sepse trajneri italian beson ende në atë përcjell ORAinfo.

Gazzetta dello Sport deklaron se Calhanoglu ka 3 muaj më shumë për të shpëtuar karrierën e tij të Milanit dhe ai rrezikon të shitet, nëse ai nuk bën paraqitje të mirë në kohën që i mbetet në klub./ORAinfo/

Komento: