Leonardo po e sjellë në “San Siro” yllin që po e kërkon gjithë Evropa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo po e sjellë në “San Siro” yllin që po e kërkon gjithë Evropa

14:32 | 04 Janar 2019

Sipas asaj që është raportuar nga Sky Sport, AC Milan kanë çelur një plan për të nënshkruar me yllin italian të Cagliarit, Nicolo Barella.

Mesfushori qendror me siguri do të ndihmonte Milanin në zonën ku ata mungojnë më së shumti, duke ofruar një opsion shumë më të lirë, por ndoshta më të mirë për paratë, sesa lojtari i Lazios, Sergej Milinkoviç Savic, Cesc Fabregas i Chelseas dhe Denis Suarez i Barcelonës; të gjithë të cilët janë lidhur, me një transferim te Milano përcjell ORAinfo.

Plani i Leonardo për të sjellë Barellën në Milano është të presë deri në verë, kur Rossonerët mund të fillojnë si sulm ndaj Cagliarit, duke u fokusuar në opsione të tjera më të vjetra gjatë tregut të janarit./ORAinfo/

Komento: