Leonardo po transferon futbollistin që pak kush e njeh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonardo po transferon futbollistin që pak kush e njeh

23:26 | 15 Mars 2019

Milani e ka ndërmend të përforcohet edhe më tutje.

Në fakt në mendjen e rossonerëve është Qendër mbrojtësi i Bolonjës, Gabriele Corbo që ka kohë që është në radarin e Milanit raporton Calcio Mercato përcjell ORAinfo.

19-vjeçari përfaqësohet nga super agjenti Mino Raiola, i cili mund të ndërmjetësojë një marrëveshje mes dy klubeve këtë verë.

Corbo ka qenë i rregullt në ekipin rinor të Bolonjës këtë sezon dhe tashmë ka nëntë paraqitje në fanellën U-21 të Italisë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!