Leonardo pranon ta shesë futbollistin e madh të Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo pranon ta shesë futbollistin e madh të Milanit

18:02 | 05 Janar 2019

AC Milan do të zhvillojë bisedime javën e ardhshme me ekipin kinez të Shenzhenit për të realizuar një transferimi për Fabio Borinin, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Të dy ekipet ende nuk janë dakord me një taksë për italianin dhe Milan shpreson se bisedimet do të hapin rrugën për një shitje.

Borini ka bërë 12 paraqitje të përgjithshme për Milan këtë sezon, duke shënuar një gol./ORAinfo/

Komento: