Leonardo “qon në këmbë” rossonerët, po transferon treshen e famshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo “qon në këmbë” rossonerët, po transferon treshen e famshme

17:29 | 23 Shkurt 2019

Periudha pozitive e ekipit të Milanit nuk dihet se deri kur do të vazhdojë.

Por, është Leonardo de Araujo, tashmë super aktiv në planifikimin e së ardhmes së afërt përcjell ORAinfo.

Në të vërtetë, pas përforcimeve të papritura vendimtare menjëherë (Paqueta dhe Piatek) arriti në janar, blerjet e tjera janë planifikuar për verën.

Thashethemet rreth objektivave të mundshëm të menaxherit janë tashmë shumë rreth mediave të ndryshme.
Gazetarët e Rai Sport raportojnë sot tre emra mbi të cilët Leonardo po punonte për të ardhmen e afërt.

Bëhet fjalë për Reinier, Helinho dhe Luan Santos./ORAinfo/

Komento: