Leonardo “qon peshë” rossonerët, jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonardo “qon peshë” rossonerët, jep lajmin e madh

18:20 | 16 Shkurt 2019

AC Milan tashmë po mendon për tregun e transferimeve të verës dhe po mban një sy të veçantë në Ligue 1.

Dihet se në futbollin francez ka shumë lojtarë të talentuar përcjell ORAinfo.

Sipas njoftimeve, disa prej emrave që Leonardo ka identifikuar si përforcime të mundshme janë Saint-Maximin nga Nice, Thauvin dhe Kamara nga Marsejë dhe i ri Tchouameni nga Bordo./ORAinfo/

Komento: