Leonita del në darkë me kunatën e saj, befasoi të gjithë me veprimin që beri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita del në darkë me kunatën e saj, befasoi të gjithë me veprimin që beri

22:53 | 08 Shtator 2019

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dal për të ngrënë me kunatën e saj.

Ekspozimi i ushqimit, duket veprim befasues nga Leonita./ORAinfo/

Komento: