Leonita në ditët e fundit të shtatzënisë, kaq shumë është zbukuruar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonita në ditët e fundit të shtatzënisë, kaq shumë është zbukuruar

19:45 | 20 Shtator 2019

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të kuq dhe është zbukuruar shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!