Leonita vesh komplete të bardha dhe ҫizme të veҫanta, iu mahnit me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonita vesh komplete të bardha dhe ҫizme të veҫanta, iu mahnit me pamjen

15:31 | 07 Shkurt 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur me komplete të bardha dhe ҫizme të veҫanta.

Si gjithmonë, edhe sot Leonita po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: