Leonita vishet e rregullohet për Vitin e Ri, kështu pozon pranë burrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonita vishet e rregullohet për Vitin e Ri, kështu pozon pranë burrit

22:25 | 31 Dhjetor 2018

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është veshur e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!