Leonora futet në politikë? Bën këtë veprim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonora futet në politikë? Bën këtë veprim të papritur

22:50 | 11 Shtator 2019

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e dashur për publikun kosovar.

Ajo është bërë pjesë e skenës muzikore në moshë shumë të re dhe që nga atëherë ka qenë gjithmonë aktive, përcjell ORAinfo.

Së fundi është komentuar në publik për një përfshirje të saj në ndonjë subjekt politk.

E me postimin e sotëm në Instastory, Leonora ka ngjallur edhe më shumë dyshime për përfshirjen e saj në politikë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!