Leonora Jakupi do t’i çmend me ngjyrë të zezë, shikojeni sa bukur duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonora Jakupi do t’i çmend me ngjyrë të zezë, shikojeni sa bukur duket

10:33 | 12 Qershor 2019

Leonora Jakupit kaq shumë po i shkojnë rrobat me ngjyrë të zezë.

Leonora Jakupi është këngëtarja që për vite ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Këngët e saj e sidomos ato të kohës së luftës këndohen e dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave.

Leonora është larguar tani pak nga muzika, mirëpo,nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket zonjë e vërtetë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!