Leonora Jakupi i ka dy fjalë për Granit Xhakën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora Jakupi i ka dy fjalë për Granit Xhakën

21:02 | 09 Dhjetor 2022

Leonora Jakupi: Granit Xhaka është krenaria jonë.

Leonora Jakupi ishte pjesë e emisionit të parë për këtë sezon n’Kosovë Sho.

Këngëtarja e njohur foli për karrierën e saj dhe jetën private, e madje edhe për mundësinë e martesës së saj

Ajo u përfshi edhe në debatin për futbollistin shqiptar, Granit Xhaka i cili ditëve të fundit ishte shumë i komentuar.

“Granit Xhaka është krenaria e shqiptarëve”, tha ajo.

Komento: