Leonora Jakupi vishet si ‘kullerkë’ për të dal në qytet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora Jakupi vishet si ‘kullerkë’ për të dal në qytet

13:24 | 25 Tetor 2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në shoë-bizzin shqiptar.

Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga publiku shkruan ORAinfo.

Pamja dhe stili i saj është komentuar gjithmonë, ani pse ajo çdo ditë e më shumë po duket se veç po rinohet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Me xhinëse dhe të kombinuar me shije me setër, Leonora po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

Komento: