Leonora ka disa fjalë për lojtarët kosovar, pas ndeshjes me Anglinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leonora ka disa fjalë për lojtarët kosovar, pas ndeshjes me Anglinë

23:58 | 10 Shtator 2019

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Edhe Leonora sonte e ka ndjekur ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë.

“Bravo djem, ju jeni krenaria jonë”- ka shkruar Leonora./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!