Leonora sapo doli nga frizerja, grimi i saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora sapo doli nga frizerja, grimi i saj mori tërë vëmendjen

21:43 | 24 Shkurt 2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dalur nga frizeri dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: