Leonora shfaqet rrugëve të Prishtinës e veshur me kompletet, kaq unike duken ato – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leonora shfaqet rrugëve të Prishtinës e veshur me kompletet, kaq unike duken ato

08:25 | 30 Tetor 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi, Leonora është shfaqur e veshur me komplete rrugëve të Prishtinës.

Modeli i tyre unik ka bërë që në këtë veshje ajo të tërheq gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: