Levante – Barcelona, befasi në formacionet startuese

21:01 | 10 Janar 2019

Levante dhe Barcelona do të takohen sontë në kuadër të garës ‘Copa del Rey’.

Tani janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Levante – Barcelona.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për garat e “Copa del Rey.

Barcelona konsiderohet favorite në letër por edhe Levante këtë edicion ka treguar lojë shumë të mirë.

Kjo është ndeshja e parë dhe do të fillojë në ora 21:30. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare të skuadrave.

Levante:

Barcelona:

Komento: