Liga e Kampionëve, këto janë 16 skuadrat që kaluan fazën e grupeve

23:28 | 12 Dhjetor 2018

16 ekipe kanë kaluar fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Gara më e madhe në Evropë për klube ka sjellë vetëm një befasim, dhe ajo është eliminimi i Interit.

Faqja zyrtare e UEFA-së ka sjellë 16 skuadrat të cilat arritën me sukses ta kalonin fazën e grupeve.

Më poshtë ua sjellim skuadrat që kaluan në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve.

Komento: