Limaj reagon ndaj rastit të vajzës së keqpërdorur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Limaj reagon ndaj rastit të vajzës së keqpërdorur

20:57 | 06 Shkurt 2019

Fatmir Limaj ka reaguar ndaj rastit të vazjsës së keqpërdour në Drenas.

Limaj ka thënë se është shqetësuese fakti se si një vajzë u keqërdor nga një mësues, i cili duhej ta edukonte dhe një polici i cili është i thirrur të ofroj siguri për qytetarët e vendit.

Ai ka ftuar institucionet përkatëse të ndriçojnë në tërësi këtë rast dhe kryesit e këtyre krimeve të marrin dënimin e merituar.

Komento: