Linda Halimi na prezanton ‘motrën e saj binjake’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Linda Halimi na prezanton ‘motrën e saj binjake’

18:35 | 28 Shtator 2022

Linda Halimi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo njihet si artiste që këndon live, derisa jetën dhe aktiviteti e saj e zhvillon në Amerikë.

Përveç jetës profesionale, Linda është komentuar shumë edhe për jetën e saj personale, pas martesës me një burrë me ngjyrë.

Por kjo nuk e ka ndalë këngëtaren Halimi që të tregohet e suksesshme në profesionin e saj prej këngëtareje, shkruan ORAinfo.

Linda se fundmi e ka gjetur edhe sozin e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit një video të një vajze, e cila në fizionominë e fytyrës ngjan shumë me këngëtaren shqiptare.

“A duket ajo sikur unë? Kjo më frikëson mua”, ka shkruar Halimi në mbishkrimin e videos së ndarë me ndjekësit e saj.

Shikini pamjen dhe vlerësoheni vet… /ORAinfo/

Komento: