Linda Morina bëhet bionde, do të befasoheni me pamjen e saj të re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Linda Morina bëhet bionde, do të befasoheni me pamjen e saj të re

21:04 | 14 Gusht 2019

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo.

Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive si në Facebook ashtu edhe në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë bionde dhe po duket shumë ndryshe.

Kjo pamje vërehet se është vetëm fotoshop./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!