Linda Morina shfaqet me minifund, shikoni ҫfarë bën për t’i zmadhuar të pasmet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Linda Morina shfaqet me minifund, shikoni ҫfarë bën për t’i zmadhuar të pasmet

09:35 | 16 Prill 2019

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund.

Në këtë foto, Linda ka zmadhuar të pasmet dhe thotë se këtë nuk e ka bërë me fotoshop, por me një program tjetër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!