Linda Morina ‘shokon’ edhe njëherë ndjekësit, shikoni ҫfarë ka veshur sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Linda Morina ‘shokon’ edhe njëherë ndjekësit, shikoni ҫfarë ka veshur sot

13:14 | 28 Maj 2019

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në të bardha dhe si gjithmonë po duket shumë e ҫuditshme./ORAinfo/

Komento: