Lipjani goditet nga një stuhi e fuqishme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lipjani goditet nga një stuhi e fuqishme

21:41 | 21 Qershor 2021

Pamje nga stuhia e fuqishme që go.diti Lipjanin.

Erëra të forta dhe breshër kanë go.ditur qytetin e Lipjanit ditën e hënë.

Në këto pamje mund të shihni intensitetin e reshjeve dhe shiun e rrëmbyeshëm që ra mbi këtë qytet. Ende nuk dihet për dëmet që ka shkaktuar kjo stuhi.

Bëhet e ditur sa ka ndërprerje të rrymës në shumë pjesë të qytetit.

Do të mbaheni të informuar lidhur me demet qe ka shkaktuar kjo stuhi.

Shikoni pamjet më poshtë:

Komento: