Liverpool arrin marrëveshje me super-yllin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Liverpool arrin marrëveshje me super-yllin

23:11 | 27 Janar 2019

Liverpooli me sa duket ka siguruar nënshkrimin të janarit me blerjen e adoleshentit, Billy Koumetio, raporton ESPN përcjell ORAinfo.

16-vjeçari kishte një stërvitje me ekipin e Jurgen Klopp vitin e kaluar dhe tani ai ka vendosur një letër për një marrëveshje me Anfield Club.

Koumetio luan si një qendër e majtë./ORAinfo/

Komento: