Liverpool – Chelsea, pjesa e dytë nis me një gol të jashtëzakonshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Liverpool – Chelsea, pjesa e dytë nis me një gol të jashtëzakonshëm

22:15 | 14 Gusht 2019

Po vazhdon pjesa e dytë e ndeshjes mes Liverpoolit dhe Chelseas.

Është barazuar rezultati në mes të Liverpoolit dhe Chelseat.

Liverpool ka hyrë fuqishëm në pjesën e dytë ku pas inkuadrimit te Firminos në vend të Chamberlain ka ardhur edhe goli i barazimit.

Një depërtim në zonë i Firminos dhe një pasim i tij për Mane solli golin e barazimit me të filluar pjesa e dytë e takimit.

Komento: