Liverpool – Chelsea, shënohen dy gola të shpejtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Liverpool – Chelsea, shënohen dy gola të shpejtë

23:13 | 14 Gusht 2019

Po vazhdon ndeshja mes Liverpoolit dhe Chelseas.

Liverpoool ka shënuar golin e dytë kundër Chelsea por Chelsea ka barazuar rezultatin nga penalltia

Është përsëri Sadio Mane i cili ka kaluar Liverpoolin në epërsi pas një depërtimi të mirë te Firminos në minutën e 95-të.

Por, pas katër minutave Tommy Abraham nxorri një penallti për ta barazuar Jorginho.

Komento: