Liverpool po nënshkruan me super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Liverpool po nënshkruan me super-lojtarin

17:00 | 12 Qershor 2019

Alex Oxlade-Chamberlain, do të nënshkruajë një kontratë me Liverpoolin, zbulon Daily Mail.

Marrëveshja aktuale e 25-vjeçarit, e cila është me vlerë 120,000 funte në javë, shkon për tre vjet dhe klubi dëshiron që ai të qëndrojë deri në vitin 2023, përcjell ORAinfo.

Chamberlain humbi shumicën e fushatës 2018-19 pas një dëmtimi të rëndë që pësoi verën e kaluar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!