Liverpool vjen me transferim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Liverpool vjen me transferim të papritur

12:02 | 15 Maj 2019

Julian Brand siç duket do ta vesh fanellën e Liverpoolit.

Liverpool raportohet se është favorit për të nënshkruar sulmuesin e Bayer Leverkusen, Julian Brandt.

The Mirror, Liverpool mbetet i bindur se ata do të nënshkruajnë lojtarin shumë shpejtë, përcjell ORAinfo.

Brandt ka kontribuar gjashtë gola dhe 11 asistime nga 32 ndeshje në fluturimin e lartë të Gjermanisë këtë sezon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!