Liverpoolit po ia marrin yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Liverpoolit po ia marrin yllin e madh

13:01 | 27 Maj 2019

PSG mund të ia merr yllin e madh Liverpool.

Mesfushori i Liverpulit, James Milner, është shfaqur si objektiv parësor i Paris Saint-Germain, raporton Le Parisien.

Futbollisti Anglez po i afrohet fundit të kontratës së tij të tanishme në Anfield. Ai është 33-vjeçar dhe nuk mendohet se do të vazhdojë më me Reds./ORAinfo/

Komento: