Llapjani E shantazhi të dashurën se do ti publikonte videot, i mori ari dhe 4 mijë euro

12:57 | 06 Dhjetor 2018

Një qytetarë nga Podujeva ka shantazuar të dashurën se do ti publikonte video-incizime, nëse nuk i jep para.

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti viktimës femër me të cilën ishte në lidhje, duke shantazhuar ia kishte marrë një sasi stoli ari dhe një shumë parash rreth 4000€ në të kundërtën do t’ia publikonte video-incizime.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komento: