Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

10:00 | 30 Qershor 2020

Dje është zhvilluar një nga ndeshjet më interesante të Superligës së Kosovës në futboll, në mes të Gjilanit dhe Llapit.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat 2 me 2.

Para takimit futbollistët llapjan e kanë falur namazin e Ikindisë në fushë.

Me poshtë i gjeni foto e disa lojtarëve të Llapit duke e falur namazin para ndeshjes në fushë të blertë.

Komento: