Lojtarin qe nuk po e njeh askush, po e transferon Milani!

08:34 | 16 Janar 2019

Afati i janarit ka nisur dhe ekipet po vazhdojnë me sjelljen e lojtarëve të rinj.

Milan ka arritur ta kompletoi vetëm transferimin e Lucas Paquetas nga Flamengo, ndrysa disa të tjerë e kanë refuzuar.

Skuadra italiane është duke tentuar që në këtë afat ta përforcoj mbrojtje, ku dëshiron ta transferoj mbrojtësin e Sportingut, Tiago Djalo, përcjell lajmi.

Sipas Ginaluca Di Marzios, Milani ka bërë kontaktet e para, ndërsa bisedimet janë duke shkuar në rrugën e duhur.

Sipas gazetarit italian, në garë për mbrojtësin është edhe Lazio.

Komento: